(0212) 230 66 69
05422306669
09:00 & 18.00
Hakkımızda

CLN Sağlık Turizm Organizasyon Ltd. Şti.’e bağlı CLN Pharma, sağlık sektöründe uzun yıllar  ilaç firmalarında yöneticilik yapmış yöneticiler ve birçok hastane görev yapmış doktor ekibimiz tarafından insan sağlığına faydalı en kaliteli ürünleri ulaştırma vizyonunda 2011 den beri  hizmet vermektedir.

iletisim

CLN Pharma, sağlık sektöründe uzun yıllar gerek ilaç firmasında yönetici gerekse birçok hastane ve klinikte doktor olarak görev yapmış bir ekip tarafından insan sağlığına en doğru şekilde hizmet vermek vizyonundan yola çıkarak kurulmuştur. Bizimle aynı amaçla yola çıkan, hem klinik çalışmalar hemde kullanıcılar tarafından kalitesi onaylanmış Araman İlaç tarafından üretilmekte olan McG Saç ve Cilt sağlığı ürünlerin tüm lisans, üretim, Satış ve Pazarlama haklarını satın alarak yola çıkmıştır.

Mcg Markası ile Saç ve Cilt sağlığı açısından birçok tedaviye alternatifler yaratmış bulunuyoruz. Ürünlerimizde tercih edilen tüm maddeler Doktor, Eczacı, Kimyager ve Biyokimya uzmanları tarafından uluslararası birçok ürün incelenmiş olup insan sağlığı için en yararlı ve en farklı bileşenler belirlenerek ürünlerimiz oluşturulmuştur. Üretilen tüm ürünlerimizin hem yurtiçi hemde yurtdışı olmak üzere tüm Dermatolojik testleri tamamlanmış ve etkinliği belirlenmiş ürünlerdir.

 

Önce insan sağlığı amacıyla üretilen McG Markası ürünlerimizde insan sağlığına zarar veren SLS, SLES, Paraben, Tuz gibi zararlı kimyasallar içermemektedir.Üretilen tüm ürünlerimizin hem yurtiçi hemde yurtdışı olmak üzere tüm Dermatolojik testleri tamamlanmış ve etkinliği belirlenmiş ürünlerdir.

 

Hakkımızda | CLN Pharma